کارگاه سئو

image
image
image
image

آموزش سئو از ابتدا

به دلیل افزایش جستجوی کاربران در اینترنت برای دریافت خدمات بازار کار سئو به یکی از شغل های پردرآمد ایران تبدیل شده است.

در کارگاه سئو به صورت ابتدایی با مفاهیم پایه ای سئو آشنا شده و تا جایی پیش می روید که بتوانید خدمات سئو ارائه دهید. در این کارگاه سئو 40 ساعته در مورد نحوه نوشتن قرارداد سئو، پروپزال نویسی موثر و جذاب و زمان بندی پروژه سئو براساس تجربه مدرس دوره بهزاد ازند به شما به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.

دوره سئو به صورت کاملا عملی بر روی سایت های دانشجویان دوره انجام می گیرد. با گذراندن این دوره هیچ نگرانی بابت ورود به بازار کار سئو نخواهید داشت چرا که در یک پروژه عملی از ابتدای دوره تا پایان دوره شرکت کرده اید. در این دوره سئو با جدیدترین و ناب ترین ترفندهای سئو آشنا خواهید شد.

درآمد یک سئو کار چقدر است

درآمد یک سئوکار در ایران بسته به نوع مارکت و رقابتی که درآن وجود دارد بین 10 تا 100 میلیون تومان در ماه است. سئو یکی از بهترین و پردرآمدترین شغل های ایران و حتی جهان است. ددر کارگاه سئو می توانید به حدی برسید که در کشورهای خارجی هم به دنبال کار در حوزه سئو باشید. درواقع سئو یکی از بهترین و پردرآمدترین شغل ها در ایران و جهان است. بهزاد ازند مدرس دوره تا به حال توانسته بیش از 5000 کلمه کلیدی مختلف از مارکت های مختلف را به صفحه اول گوگل هدایت کند و در این دوره قرار است تمام ترفندهایی که تا به حال به صورت تجربی و حرفه ای کسب کرده است را در این دوره به دانشجویان خود آموزش بدهد.

Behzad azand

بهزاد ازند

مدرس سئو و طراحی سایت
image
دوره سئو
  • هزینه دوره تماس بگیرید 09912019071
  • مدرس دوره بهزاد ازند
  • مدت دوره 40 ساعت
  • تعداد جلسات 20
  • نفرات 6-8 نفر
  • روزهای برگزاری دوره پنج شنبه و جمعه